Strefa Mistrzów Samsung na Intel Extreme Masters 2015

 

kv_notka_prasowa

Już 13 marca w katowickim Spodku rozpocznie się wielkie święto wszystkich graczy – światowy finał Intel Extreme Masters. Podczas takiego wydarzenia nie mogło zabraknąć firmy Samsung, która specjalnie z tej okazji przygotowała Strefę Mistrzów, gdzie każdy będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności korzystając z najnowszych zakrzywionych monitorów i dysków SSD Samsung, a także wziąć udział w atrakcyjnych konkursach.

O popularności Intel Extreme Masters świadczą liczby: poprzednią edycję w Katowicach odwiedziło ponad 70 tysięcy osób, a ok. 10 milionów śledziło transmisje w internecie. W tym roku można spodziewać się jeszcze większej liczby gości, jako że organizatorzy przewidzieli jeszcze większą przestrzeń dla tego wydarzenia. W dniach 13-15 marca w katowickim Spodku pojawi się także firma Samsung z licznymi atrakcjami.

Odwiedzający katowicki Spodek będą mieli okazję wykazać się swoimi umiejętnościami w przygotowanych przez Samsung konkursach, rywalizując ze sobą o atrakcyjne nagrody. Każdy będzie mógł zmierzyć się z innymi uczestnikami na specjalnie przygotowanych stanowiskach wyposażonych w zestawy trzech zakrzywionych monitorów Samsung i dyski SSD. Warto będzie się postarać i dać z siebie wszystko – do wygrania zakrzywione monitory Samsung SE790C i SD590C oraz dyski SSD 850.ls27d590cs_en_835368_0

Oprócz konkursów oraz możliwości doświadczenia zalet zakrzywionych monitorów i szybkości dysków SSD Samsung, przewidziano także dodatkowe atrakcje. Odwiedzający stoisko Samsung podczas tegorocznych finałów Intel Extreme Masters będą mieli możliwość uczestniczenia w pokazach overclockingu oraz cyfrowego rysunku pod okiem zawodowców.

Finały Intel Extreme Master rozpoczynają się już 13 marca w Katowicach. Każdy odwiedzający katowicki Spodek będzie miał okazję przekonać się, że szkoda życia na słabe granie odwiedzając stoisko Samsung.

To jednak nie wszystko gdyż  ze względu na olbrzymi sukces poprzednich edycji imprezy, została ona powiększona o targi rozrywki elektronicznej Intel ESL Expo Katowice na 8.000m2 powierzchni w Międzynarodowym Centrum Kongresowym przylegającym bezpośrednio do Spodka.

Zapowiada sie niezła impreza !

Podobne posty

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany do żeby zostawić komentarz.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress