Samsung Galaxy S7 jeszcze w tym roku ?

samsunglogo

Samsung Galaxy S7, czyli nowy flagowy smartfon koreańskiej marki, może zostać oficjalnie zaprezentowany jeszcze w 2015 roku – wynika z informacji opublikowanych przez branżowe media. Według portalu Newsis firma chce jednorazowo przyspieszyć cykl wydawniczy swoich czołowych modeli, żeby lepiej konkurować z produktami Apple. Sporym zagrożeniem dla urządzeń Samsunga mają bowiem szansę okazać się iPhone’y 6s i 6s Plus, które powinny zadebiutować już w drugiej połowie bieżącego roku.

Na wstępnie warto zaznaczyć że opublikowane przez Newsis informacje nie zostały oficjalnie potwierdzone przez koreańskiego producenta i obecnie trudno określić, czy Galaxy S7 faktycznie może mieć swoją premierę w ciągu najbliższych 6 miesięcy. Na pewno byłoby to sporym zaskoczeniem, ponieważ Samsung ani raz w historii serii Galaxy nie zaprezentował dwóch flagowych modeli w ciągu jednego roku. Nie możemy jednak całkowicie wykluczyć scenariusza w którym firma skróciłaby czas oczekiwania na kolejnego, czołowego smartfona. Szczególnie, że oficjalna prezentacja najprawdopodobniej odbyłaby się tylko o 2-3 miesiące wcześniej niż początkowo zakładano.

Newsis nie podaje dokładnej daty premiery Samsunga Galaxy S7, a tajemnicą pozostaje także jego specyfikacja techniczna. Czołowe modele tego producenta zawsze jednak oferowały bardzo wydajne podzespoły, więc wydaje się mało prawdopodobne żeby sytuacja miała zmienić się wraz z premierą następcy Galaxy S6. Póki co wszyscy zainteresowani omawianym w tekście smartfonem będą jednak musieli zaczekać na następne, miejmy nadzieję że oficjalnie potwierdzone przez firmę, informacje w sprawie.

Podobne posty

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany do żeby zostawić komentarz.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress