Android 4.1.2 dla Galaxy Note dostępny w Polsce

Samsung jest producentem, który wyjątkowo dobrze radzi sobie ze wsparciem swoich smartfonów pod względem aktualizacji oprogramowania. Właściciele Galaxy Note GT-N7000 w Polsce mają duże powody do zadowolenia – niedawno rozpoczęła się aktualizacja do Androida 4.1.2 JB.

Samsung, podobnie jak zdecydowana większość firm, wprowadzając na rynek nową wersję systemu Android, udostępnia ją etapami. Właściciele Galaxy Note doskonale wiedzą, że jako pierwsi możliwość instalacji nowego oprogramowania otrzymali użytkownicy zza Odry.

Oprogramowanie jest oznaczone symbolem N7000XXLSZ / N7000XXLS4 i jest to oczywiście Android 4.1.2 JB. Wszystko wskazuje na to, że otrzymaliśmy praktycznie tę samą wersję oprogramowania, jak użytkownicy z Niemiec. Czego możemy spodziewać się po zainstalowaniu tego wydania systemu?

Poza nowościami, jakie sam w sobie wnosi Android 4.1.2 Jelly Bean (Google Now, Project Butter), możemy oczekiwać również szeregu dodatków przygotowanych przez Samsunga. Producent w aktualizacji zastosował zapowiadanyPremium Suite, a w efekcie otrzymujemy większość funkcji, jakie znamy z modeli Galaxy Note II, czy Galaxy S III.

Użytkownicy, którzy już zainstalowali tę aktualizację przyznają, że zdecydowanie warto było czekać. System działaznacznie płynniej, oferując szereg nowych możliwości, które doceni każdy posiadacz tego tabletofonu. Z racji tego, że jest to dość poważna aktualizacja, warto naładować baterię Galaxy Note – część użytkowników informuje, że instalacja może potrwać nawet do 30 minut. Na razie nie wiadomo, kiedy pojawi się aktualizacja w wersji z brandingiem operatorów.

źródło: internetzona

Podobne posty

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany do żeby zostawić komentarz.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress