Akcesoria do GALAXY Tab S

00-ef-bt700b-standard-large-es4

Samsung opracował pokaźną liczbę akcesoriów do nowego GALAXY Tab S.  Poszczególne akcesoria zostały zaprojektowane tak, żeby harmonizowały ze smukłą, nowoczesną estetyką tabletu oraz pozwalały w pełni cieszyć się wyjątkową jakością obrazu i wydajnością urządzenia. Każde z nowych akcesoriów współpracuje z funkcjami GALAXY Tab S, rozszerzając możliwości urządzenia oraz usprawniając wykonywanie zadań. Dzięki temu użytkownicy mogą w maksymalnym stopniu docenić zalety nowego przedstawiciela rodziny GALAXY.

Do GALAXY Tab S zaprojektowano kilka eleganckich etui. Etui ochronne Book Cover umożliwia ustawienie trzech różnych kątów wyświetlania, zapewniając najwygodniejszą pozycję do oglądania filmów, czytania i pisania. Użytkownicy chcący zapewnić tabletowi taką samą ochronę, jaką daje Book Cover, ale w postaci zajmującej mniej miejsca, mogą wybrać znakomicie dopasowane i lekkie etui Simple Cover.02-eo-ag900-level-over-black-skos

Funkcjonalność i wydajność korzystania z GALAXY Tab S podniesie klawiatura Bluetooth Samsung. Klawiatura oferuje taki sam komfort pracy jak klawiatura laptopa. Specjalne przyciski funkcyjne GALAXY i zaokrąglony kształt klawiszy ułatwiają intuicyjną obsługę klawiatury zoptymalizowanej pod kątem potrzeb użytkowników tabletu.

Z kolei unikatowe produkty z serii Samsung Level wprowadzą użytkowników GALAXY Tab S na nowy poziom mobilnych doznań dźwiękowych. Kontynuując tradycję oferowania najlepszych w branży produktów 03-eo-ag900-level-over-white-skosprzenośnych, firma Samsung przygotowała serię nowoczesnych akcesoriów audio Level, zapewniających naturalną barwę dźwięku i najwyższy komfort użytkowania.

Etui i akcesoria bezprzewodowe Bluetooth będą dostępne dla obydwu wersji tabletu GALAXY Tab S z wyświetlaczami o rozmiarze 10,5 oraz 8,4 cala z chwilą wprowadzenia na rynek samego urządzenia.

Etui Simple Cover do GALAXY Tab S

Użytkownicy chcący zapewnić tabletowi taką samą ochronę, jaką daje Book Cover, ale w postaci zajmującej jeszcze mniej miejsca, mogą wybrać lekkie etui Simple Cover. Smukłe etui zabezpieczające można łatwo zamocować do tylnej ścianki urządzenia, zapewniając mu elegancką i skuteczną ochronę. To etui również jest wyposażone w miękki uchwyt ułatwiający trzymanie tabletu w dłoni.

Funkcja automatycznego włączania i wyłączania urządzenia reaguje na otwarcie i zamknięcie etui.

03-ef-dt800b-standard-large

Seria Samsung Level

Najwyższemu poziomowi wrażeń wizualnych muszą towarzyszyć równie znakomite wrażenia dźwiękowe. Taką właśnie jakość oferuje seria Samsung Level, czyli kolekcja akcesoriów audio wysokiej klasy. Kontynuując tradycję oferowania najlepszych w branży produktów mobilnych, firma Samsung przygotowała serię akcesoriów audio Level:

 Level Over: Flagowy model słuchawek nausznych Samsung, zapewniających naturalny dźwięk HD. Słuchawki mają ergonomiczną budowę gwarantującą komfort użytkowania, dotykowe przyciski sterujące oraz moduł Bluetooth umożliwiający ich bezprzewodowe sparowanie z tabletem. Elektrodynamiczny głośnik o średnicy 50 mm z silnym magnesem neodymowym umożliwia uzyskanie głębokiego, bardziej naturalnego dźwięku. W słuchawkach Level Over zastosowano hybrydowe aktywne tłumienie hałasu – funkcja ta jest wspomagana przez zewnętrzny mikrofon, który rejestruje szum z otoczenia, co umożliwia jego eliminację w słuchawkach w taki sposób, że do uszu użytkownika nie dociera nic poza muzyką.
• Level On: Połączenie kompaktowego stylu z najwyższym komfortem, które pozwala całkowicie zanurzyć się w doskonałym dźwięku odtwarzanym przez system nagłośnienia. Głośniki przenoszą pełen zakres naturalnych i wyraźnych tonów, a 40-milimetrowa dwuwarstwowa membrana tłumi ewentualne szumy wywołane przepływem powietrza.
• Level In: Słuchawki umożliwiające zanurzenie się w dźwięku przy każdej czynności, z głośnikami trójdrożnymi dużej mocy, odtwarzającymi szeroki zakres naturalnych i wyraźnie odseparowanych tonów niskich, średnich i wysokich.

 

00-eo-og900b-standard-origin-1-

Klawiatura Bluetooth Samsung

Nowy poziom funkcjonalności GALAXY Tab S zapewni klawiatura Bluetooth Samsung. Została ona zaprojektowana specjalnie do wersji 10,5 calowej i jest wykonana z tych samych materiałów co główne urządzenie, dzięki czemu tworzy z nim estetyczny komplet. Na klawiaturze można pracować równie wygodnie jak na laptopie. Szybki i łatwy dostęp do wybranych funkcji, takich jak Multi Window, S Finder i Screen Capture, zapewniają specjalne klawisze. Obsługa klawiatury z charakterystycznymi zaokrąglonymi klawiszami jest intuicyjna i zoptymalizowana pod kątem potrzeb użytkowników tabletu GALAXY. Ultracienka klawiatura wyróżnia się eleganckim wzornictwem i ergonomicznym układem, a wbudowany akumulator podnosi jej walory użytkowe jako urządzenia przenośnego. Bezprzewodowa klawiatura Bluetooth nie tylko zwiększa wydajność pracy na tablecie przy wprowadzaniu tekstu, ale także ułatwia sterowanie grami.

 

00-ej-ct700-standard-large-ks5

Podobne posty

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany do żeby zostawić komentarz.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress