Galaxy S5 Android 5.0 Lollipop – update już niedługo !

Lollipop-ForestZapowiada sie aktualizacja do obecnie flagowego modelu serii Galaxy S. S5-tka otrzyma aktualizację jako pierwsza wraz z Note 4, zaraz po niech będzie Note 3, S4 oraz zapewne Note 2 i Galaxy S3 LTE. Kiedy konkretnie odbędzie sie aktualizacja, któa jest w prawdzie najwazniejsza aktualizacją serii Androida od wydania wersji 4.0 ICS? 

Aktualizacja Galaxy S5 ruszy już w grudniu, w tedy właśnie użśytkownicy S5-tek i Notesów 4 otrzymają aktualizację do najnowszego zieloneog robocika – 5.0 Lollipop .

Jak już wcześniej wspominano Nowy android posiada tzw. Material Design oraz obsługę 64 bitowych procesorów. Poprawiono także zauważalnie wykorzystanie energii w systemie dzięki czemu czas pracy na baterii znacznie wzrośnie.

Warto dodać, że ta wersja systemu działa tylko w środowisku ART, które jest nastepcą znanym dotychczas dalvika. Obecnie można wybierać spośród tych dwóch środowisk jednak zmiana z Dalvika na ART kosztuje nas utratą około 500MB pamięci wewnętrznej ze względu na przebudowanie wszystkich aplikacji bedących zainstalowanych w naszym smartfonie z Androidem 4.4 .

Zakładać już także można, żeaktualizację otrzyma także Note 2 , Galaxy S3 LTE oraz z pewnością aktualizacja zawita na Galaxy S4, Note 3  i wszystkimi smartfonami Galaxy wyposażonymi w 2GB pamięci ram i androida 4.2-4.4 .

Do tego czasu nowym androidem cieszyć się mogą jedynie użytkownicy Nexusów oraz developerzy, którzy portują już najnowszego andka na pozostałe smartfony.

Poniżej kilka zdjeć z Androida 5.0 na S5-tce w bardoz wczesnej wersji :

gs5-l

Galaxy_S5_Android_L_Video

android-l-galaxy-s5

 

Podobne posty

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany do żeby zostawić komentarz.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress