Galaxy S6 – specyfikacje

samsung-galaxys6-curved-display

Galaxy S6 najprawdopodobniej powstanie zaś jego premiera także będzie mieć miejsce jednak nie w styczniu a bardziej w połowie przyszłego roku, znamy już przybliżone specyfikacje smartfona, które oczywiście sa podobne i odrobine lepsze od Note 4.

Najnowsze informacje wskazują, iż obudowa w Galaxy S6 będzie wykonana z aluminium zupełnie w całości a nie tylko ramka tak jak w przypadku Note 4.

Co więcej, Samsung prawdopodobnie zastosuje zakrzywiony wyświetlacz po obu stronach, a nie tylko z jednej tak jak ma to miejsce w Galaxy Note Egde, jednak nachylenie ma być inaczej wyprofilowane, aby zapewnić lepszą ergonomię. Nie wiadomo też, czy koreański producent w ogóle zdecyduje się na standardową wersję, czy może wariant z zakrzywionym ekranem będzie jedynym dostępnym w sprzedaży. gsmarena_001_17

Z pewnością potwierdzić można dwa warianty telefonu – z procesorem Snapdragon 810 oraz Exynos-em 7 oraz 3GB pamięci RAM jak i 32GB wbudowanej pamięci na pliki użytkownika (z czego zapewne 25 rzeczywistych GB). Wyświetlacz w smartfonie będzie cechował się roździelczością QHD (2560 x 1440p) o przekątnej prawdopodobnie 5.2′ . Aparat będzie posiadał najprawdpopodobniej 20mpx, jednak może okazać się, że ta liczba może sie jeszcze zmienić, na pewno będzie to coś w granicach 16-20mpx . System to oczywiście Android Lollipop pracujący pod kontrolą wyżej wymienionych  parametrów zależnych już od regionów (model procesora) . Miejmy nadzieje, że wersja ze Snapdragonem nie będzie się aż tak bardzo przegrzewała kosztem swej wydajności tak jak miało to miejsce i ma nadal we wszystkich telefonach z tymże procesorem.

Podobne posty

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany do żeby zostawić komentarz.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress