Kup pralkę lub lodówkę Samsung i otrzymaj atrakcyjny prezent

newsletter123

W listopadzie br., tylko przez krótki czas Samsung zaprasza do skorzystania ze specjalnej promocji TYDZIEŃ Z PREZENTAMI SAMSUNG. Każdy klient, który od 3 do 9 listopada br. zakupi lodówkę Samsung Food Showcase lub pralkę z linii Crystal Blue otrzyma kartę przedpłaconą na zakupy produktów Samsung.

Promocja TYDZIEŃ Z PREZENTAMI SAMSUNG jest dedykowana dla wszystkich konsumentów poszukujących produktów AGD, wyróżniających się nie tylko innowacyjnymi rozwiązaniami, ale też i wyjątkowym designem. W ramach promocji, w dniach 3 – 9 listopad br., przy zakupie lodówki Samsung Food Showcase każdy klient otrzyma kartę przedpłaconą o wartości 1 000 zł na zakup produktów Samsung, natomiast kupując pralkę z linii Crystal Blue – kartę o wartości 500 zł. Karty przedpłacone będą honorowane wyłącznie w tych sieciach handlowych, w których dokonano zakupu.  

TYDZIEŃ Z PREZENTAMI SAMSUNG obowiązywać będzie w następujących sieciach handlowych: MM, Saturn, Media Expert, EURO i My Centre. Klienci mogą z niej skorzystać przy zakupie następujących produktów: lodówka Samsung Food Showcase (wszystkie warianty) i pralka z linii Crystal Blue (modele: WW9000/8000/7000).

Silnie pro sprzedażowa kampania promocyjna obejmie takie kanały jak telewizja, online (w tym porównywarki cenowe, SEM i obecność na stronach partnerów). Dedykowani klienci premium serwisu Samsung zostaną poinformowani o promocji poprzez newsletter.

Kreację przygotowała agencja Nairobia, za działania public relations odpowiada agencja Havas PR Warsaw. Kampanię w mediach zaplanował i realizuje dom mediowy Starcom.

 

landing_page_123_v7

Podobne posty

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany do żeby zostawić komentarz.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress