Prezent od Samsung na zakupy w drogeriach Rossmann

eb21_landing_page_v4

Firma Samsung – producent innowacyjnego sprzętu AGD przygotował promocję w trakcie której Klient, który zakupi wybrany model pralki Samsung Eco Bubble otrzyma kartę podarunkową na zakupy w sieci Rossmann o wartości 200 złotych. Akcja promocyjna rozpocznie się  23 lutego br. i będzie trwała do wyczerpania zapasów, nie dłużej jednak niż do 31 marca 2015 roku. Warto więc się pośpieszyć z podjęciem decyzji o zakupie pralki z technologią, z której korzystają już tysiące Polaków.   

Promocja Samsung i Rossmann kierowana jest do wszystkich klientów poszukujących nowoczesnego sprzętu AGD, wyróżniającego się funkcjami ułatwiającymi pranie i skracającymi czas jego trwania. W ramach promocji klienci, którzy zakupią wybrany model pralki Samsung Eco Bubble o pojemności 7kg lub większej i prześlą prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy drogą pocztową lub poprzez e-mail otrzymają przedpłaconą kartę o wartości 200 zł. Karty będą honorowane we wszystkich drogeriach Rossmann w Polsce.

Technologia Eco Bubble zastosowana w pralkach Samsung wytwarza miliony delikatnych bąbelków, zapewniając skuteczne usuwanie plam w niskiej temperaturze. Dzięki wyeliminowaniu potrzeby podgrzania wody, chroni delikatne tkaniny, a także pozwala zaoszczędzić energię elektryczną.

Podobne posty

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany do żeby zostawić komentarz.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress