Samsung C3322 – tani Dual SIM

Lśniąca metalowa obudowa, a w niej zamknięty uniwersalny telefon z Dual Sim – to podstawowe atuty nowego Samsunga C3322, które uzupełnia konkurencyjna cena – 279 zł

Samsung C3322 to propozycja dla użytkowników, którzy kontaktując się z różnymi grupami osób, chcą odseparować służbowe rozmowy od prywatnych. Dzięki obsłudze dwóch kart SIM użytkownik w jednym urządzeniu może mieć podwójny dostęp do sieci, dwa numery telefonów i dwa oddzielne plany taryfowe.

Telefon ma 2,2-calowy ekran QVGA, aparat 2 Mpix, obsługuje komunikatory internetowe i oferuje ponadto aplikację ActiveSync, dającą możliwość synchronizacji poczty w trybie push z kilku kont jednocześnie.

Samsung C3322 to również stały kontakt ze znajomymi poprzez portale społecznościowe, takie jak: Twitter Facebook, czy MySpace. Z kolei widżet AccuWeather zapewni stały dostęp do aktualnej prognozy pogody.

Nie zabrakło radia FM z możliwością nagrywania utworów, jak i odtwarzacza muzycznego, dla którego muzykę dostarczymy za pomocą karty microSD (do 16 GB).

Telefon Samsung C3322 jest już dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 279 zł.

Źrodło: telepolis.pl

Podobne posty

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress