Samsung i IKEA popularyzują rozwój technologii bezprzewodowego ładowania

sm_g925f_001_front_green_emerald_s

Samsung Electronics oraz IKEA przy współpracy z Wireless Power Consortium (WPC) zapoczątkowały nową erę w dziedzinie bezprzewodowego ładowania urządzeń. Nowa kolekcja mebli i wyposażenia domu IKEA pozwoli użytkownikom Samsung GALAXY S6 i S6 Edge ładować telefony w sposób prostszy i bardziej przyjazny niż kiedykolwiek.

Konsumenci oczekują dziś prostych i skutecznych metod ładowania, które sprawią, że ich życie stanie się łatwiejsze i wygodniejsze. IKEA zaspokaja te potrzeby, umieszczając moduły  ładowania bezprzewodowego w domowych sprzętach, dzięki czemu szafki nocne, lampy i biurka zamieniają się w stacje ładowania. Zapewnia to doskonałą współpracę ze smartfonami Samsung GALAXY S6 i ich przełomową technologią ładowania bezprzewodowego w dowolnym dostępnym na rynku standardzie. W ten sposób Samsung i IKEA podnoszą komfort domowego życia swoich użytkowników.

Nowa kolekcja IKEA z modułami bezprzewodowego ładowania od kwietnia 2015 r. będzie dostępna w Europie i Ameryce Północnej, a potem także w innych częściach świata. Smartfony Samsung GALAXY S6 i S6 Edge zaprezentowane na Mobile World Congress w Barcelonie pojawią się na globalnych rynkach 10 kwietnia b.r.

Podobne posty

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany do żeby zostawić komentarz.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress