Windows 10 – Cena systemu w wersji Pro i Home już znana

windows_10_softpediam

Już 29 lipca odbędzie się premiera systemu operacyjnego Windows 10, znamy także w jakich cenach sprzedawane bedą nowe okienka. Microsoft pokłada wszelkie nadzieje, że nowy system zostanie dobrze przyjęty. Sporo nowości oraz ciekawy system aktualizacji może spodobać się klientom, jacy muszą zostać pozytywnie zaskoczeni po niezbyt udanej premierze ósemki.

posiadacze Windows 7 oraz 8.1 będą mogli za darmo przez rok od premiery Windowsa 10 zaktualizować swoje oprogramowanie zupełnie za darmo. A co z pozostałymi użytkownikami, którzy w chwili obecnej nie posiadają systemu operacyjnego Microsoftu lub po prostu chcą zalegalizować swoją pracę na komputerze? Takich klientów niewątpliwie interesują ceny systemu Windows 10 w dystrybucji gdyż microsoft wywija się z „darmowego systemu dla każdego na rok” .

Ceny w Stanach ukazują się następująco:

  • Windows 10 edycja Home : 119$ (ok  444 PLN)
  • Windows 10 edycja Pro : 199$ (ok  741 PLN)

I to na tyle. Oczywiście, że system wcale tani nie jest. Jednak o tym czy opłaca się wydac taką sumę choćby na najtańszą wersje przekonać się można dopiero po 29 lipca. Na dzień dzisiejszy testowany przez nas Windows 10 jest niemalże doskonały jednak z racji, że nadal jest ulepszany a poprawki błędów wprowadzane nie można jeszcze do końca okreslić, czy nie „piardnie” w momencie ważnej pracy bo takie incydenty na dzien dzisiejszy mają miejsce. Oczywiste jest to, że do premiery one znikną wręcz powinny jednak nalezy cierpliwie doczekać się właśnie tej wersji finalnej 🙂 .

Podobne posty

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany do żeby zostawić komentarz.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress