Windows 10 zainstalowany już na 81 milionach urządzeń

 

Windows10-Box-Art-Full

81 milionów urządzeń pracuje juz pod kontrolą Windowsa 10, oprócz tego zadziwiającym faktemj jest to, że dziennie przybywa jeszcze 400 tys. instalacji teg systemu.

Windows 10 przekroczył właśnie liczbę 81 milionów instalacji – według statystyk, co 10 dni średnio przybywa kolejne 5 milionów urządzeń zarządzanych przez Windowsa 10. Analitycy już teraz spodziewają się przekroczenia magicznej liczby 100 milionów instalacji jeszcze w tym miesiącu. Bardziej realnym terminem wydaje się połowa października, jednakże na razie niczego nie możemy być pewni. Warto wspomnieć, że za rogiem czają się wersje systemu przeznaczone m.in. dla smartfonów oraz konsoli Xbox One, a więc możemy spodziewać się kolejnych skoków popularności związanych z instalacją nowego OS na tych urządzeniach.

windows10

W ostatnim czasie wzrost liczby instalacji nieco zwolnił – wielu chętnych użytkowników zdążyło już wykonać tę operację w pierwszym miesiącu od premiery. Teraz do tego grona dołączają klienci kupujący nowe komputery, jak również ci, którzy woleli poczekać na naprawę błędów wieku dziecięcego.

Zastanawiasz się nad zakupem komputera z tym systemem lub nad aktualizacją? Możesz przeczytać naszą recenzje tutaj  .

Podobne posty

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany do żeby zostawić komentarz.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress