Z Galaxy S6 wysokie zniżki – „darmowe” hotele ze smartfonami Galaxy S6

1911_hrs_wakacyjna_promocja_slider_2

Samsung i firma HRS proponują doskonałą propozycję na późny urlop – bezpłatne noclegi w hotelach dla posiadaczy Galaxy S6.

Firmy Samsung i HRS postanowiły zachęcić do wyjazdu wszystkich szukających nowych przygód. W jaki sposób? Każdy użytkownik smartfonu Samsung Galaxy S6 i S6 edge może pobrać aplikację HRS, która umożliwia jeden bezpłatny nocleg dla dwóch osób z soboty na niedzielę w sieci hoteli Novotel*. Podczas rezerwacji należy wybrać stawkę Company rate, a następnie postępować zgodnie ze wskazówkami dostępnymi na stronie http://galaxys6.hrs.de/. Po zakończeniu rezerwacji, HRS i Samsung zaoferują jeden całkowicie bezpłatny nocleg ze śniadaniem w pokoju dwuosobowym.

To jednak nie koniec atrakcji dla posiadaczy Samsung Galaxy S6 i S6 edge. HRS oferuje także specjalne rabaty na wizyty w hotelach w Polsce i na całym świecie! Wybierając w aplikacji stawkęSamsung Rate można uzyskać aż do 30% zniżki na pobyt w wybranym przez siebie hotelu. Z kolei wszyscy ci, którzy założą konto w serwisie MyHRS, mogą otrzymać specjalny voucher, który uprawnia do spędzenia dwóch nocy ze śniadaniami w  pokoju dwuosobowym w wybranym hotelu.

Jeśli zatem ktokolwiek zastanawiał się nad zakupem jednego z dwóch modeli Samsung: Galaxy S6 lub Galaxy S6 edge, wyjątkowa oferta HRS powinna go zachęcić. A chyba każdy marzy o odpoczynku na wyciągnięcie… smartfonu.  Więcej szczegółów promocji poznamy na stronie http://galaxys6.hrs.de/

Promocja ruszyła 18.08.2015 roku a ilość voucherów jest ograniczona i wynosi 500 voucherów Galaxy Gifts oraz 500 voucherów MyHRS. Oferta nie dotyczy urządzeń zakupionych u operatorów sieci komórkowych.

*Hotele sieci Novotel w Polsce, w których możemy skorzystać z promocji:

Novotel Kraków Centrum
Novotel Poznań Malta
Novotel Gdańsk Marina
Novotel Poznań Centrum
Novotel Kraków City West
Novotel Szczecin
Novotel Wrocław
Novotel Katowice Centrum
Novotel Gdańsk Centrum
Novotel Warszawa Centrum
Novotel Warszawa Airport
Novotel Łódź Centrum

Podobne posty

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany do żeby zostawić komentarz.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress